Opravy domácností

Hodinový manžel Brno

VÁŠ RODINNÝ SERVIS PRO DŮM, BYT I KANCELÁŘ V BRNĚ A OKOLÍ

  721 218 567


Něco o mě

Vážení zákazníci,

dovolte mi, abych Vás přivítal na mých stránkách a stručně Vás seznámil s mojí činností, zabývající se opravami, údržbou a úklidem domácností, typu „Hodinový manžel”. Živnost jsem založil v roce 2009 se sídlem v Brně. Jsem ryze česká firma. Hlavní činností firmy je pomáhat Vám s různými opravami, pravidelnou údržbou nebo úklidem ve vaši domácnosti. Provádím také pravidelný údržbářský servis a úklidové služby domů, firem či kanceláří. V této oblasti mám již devítiletou praxi. Moji zásadou je kvalitní, přesná a pečlivá práce a poskytnout Vám nejlepší možný servis. Práce „Hodinového manžela” je pro mě nejen výdělečnou činností, ale i koníčkem. Nesnažím se dělat vše. Pokud uznám, že je nějaká oprava nad moje možnosti, přenechám ji specializované firmě. Vážím si všech zákazníků a chovám se k nim vždy seriózně, poctivě a individuálně přistupuji k jejich potřebám. Snažím se Vám dodávat pouze kvalitní produkty.

Závěrem mi dovolte, abych poděkoval všem stávajícím zákazníkům za přízeň. Nové i stávající zákazníky bych chtěl ujistit, že udělám vše, co je v mých silách, abych maximálně uspokojil Vaše potřeby a aby spolupráce se mnou byla pro Vás efektivní a bezproblémová.

Zdeněk Kudláček, servisní technik

Hodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel Brno
bezvaportal
czin-eu
jahho
kompletne-cz
najednou-cz
prima-internet-cz
sprehledem
alfa

logo-fischer
logo-hitachi

Informace

Nezapomeňte na pravidelnou údržbu plastových oken. Nabízím kompletní kontrolu a seřízení plastových oken. Promazání závěsů a kování Vám zajistí lehkost chodu mechaniky oken a ochranu proti korozi. Impregnaci těsnění, které je zvlášť důležité v mrazivých dnech, aby neztratilo svoji elastičnost, dobře těsnilo a nepřimrzalo k rámům. Pravidelná péče o plastové povrchy s UV ochranou prodlouží životnost Vašich oken!

Využíváte tyto služby?

Celkem hlasů: 1490

Kontaktujte mě:

pondělí až pátek 7 – 13, 16 – 19 hodin
tel.: 721 218 567
e-mail: info [at] opravydomacnosti.cz

Svatopluka Čecha 1607/40
612 00 Brno

Kontaktní osoba: Zdeněk Kudláček